oferta-edukacyjna

Oferta edukacyjna

Nasi uczniowie są podzieleni na dwie grupy wiekowe, w których realizujemy podstawę programową, przyjętą przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Mała liczebność grup pozwala na lepszy kontakt i indywidualne podejście do każdego dziecka. W ramach czesnego realizujemy też pakiet zajęć plastyczno-muzycznych wg autorskiego programu, mającego na celu pobudzanie pasji artystycznych, wyobraźni i wrażliwości na sztukę oraz ich dalszy rozwój.

Stawiamy na indywidualizm i kreatywność artystyczną, dając wychowankom możliwość twórczego wyrazu w postaci koncertów, wystaw prac plastycznych, etc. Nasi uczniowie mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach z artystami, wydarzeniach muzycznych i warsztatach, zarówno na miejscu, jak i w innych instytucjach kultury.

Czesne obejmuje też zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu, w ramach programu „Angielski z Babcią Zosią”. Uczniowie przedszkola Fortepiano mają zapewnioną (w razie potrzeby) opiekę logopedy i psychologa.

Dołącz do nas!

Nic nie jest tak ważne jak dobro naszego dziecka. Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola i pozwól rozwijać mu skrzydła pod naszym okiem.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać