anna-bielecka-i

Kadra

Nasi nauczyciele to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie edukacji, zarówno przedszkolnej, jak i muzycznej czy plastycznej. Stale też dbamy o dalsze rozwijanie ich kompetencji, ułatwiając dostęp do szerokiej gamy studiów podyplomowych, szkoleń, spotkań etc. Obecnie naszą kadrę stanowią:

Anna Bielecka

Dyrektor Programowy Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Od dziesięciu lat nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 38 w Lublinie. Wieloletni nauczyciel rytmiki w wielu lubelskich przedszkolach. Dyrygent chórów dziecięcych i młodzieżowych. Nauczyciel klasy fortepianu w Ognisku Muzycznym MocArt. Aktywny muzyk, kompozytor i aranżer, twórca zespołu Lia Fáil. Instruktorka muzycznych pracowni „Kreatywka” (kursy muzyczne dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do 4 lat).

Dołącz do nas!

Nic nie jest tak ważne jak dobro naszego dziecka. Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola i pozwól rozwijać mu skrzydła pod naszym okiem.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać